محل تبلیغات شما

گل رز زطلای ۲۴ عیار روکش طلا با قیمتی فوق العاده عجیب و استثنایی۰۹۳۸۶۹۳۲۳۲۲

از اینکه از صفحه انواع گل رز طلا های من بازدید کرده اید متشکرم و امیدوارم اطلاعاتی را پیدا کنید که برای شما مفید باشد. همانطور که بسیاری از شما در حال حاضر می دانید ، پیدایش این صفحه یک لیست در حال اجرا از یادداشت هایی بود که برای خودم ساخته بودم تا در انتخاب باغچه خود به من کمک کنند. من یک متخصص نیستم ، فقط به باغبانی شاخه گل رز طلا علاقه مندم. اگر در اینجا اشتباه کردم ، عذرخواهی می کنم. من به این صفحه اضافه می کنم که من بر روی چیز جدیدی قدم می زنم ، بنابراین بررسی کنید و اگر سوالی دارید ، لطفاً در تماس باشید!

۳ گروه اصلی:

انواع شاخه گل طلا سرخ به ۳ گروه اصلی تقسیم می شوند: گونه ها (گلهای وحشی) و هیبریدهای آنها ، گلهای رز طلا قدیمی و گلهای رز مدرن. گل طلا رز گونه به طور معمول گلهای صخره ای یا بوته ای بزرگی است که گلهای تخت و یکنواخت در اواخر بهار یا اوایل تابستان شکوفه می شوند و در پاییز باسن (بذرها) در پاییز مشاهده می شوند. آنها والدین گلهای مدرن امروزی هستند. Old Garden Roses شامل کلاسهای زیر می باشد: آلبا ، آیرشیر ، بوربن ، بورسو ، سندیفولیا ، چین ، داماسک ، گالیکا ، هیبریدی دائمی ، خزه ، نوایزت ، پورتلند ، رامبلر و چای. خرید اینترنتی گل رز طلا سرخ مدرن ترکیبی گسترده است که انواع مختلفی را شامل می شود: کوهنوردی ، فلوریبوندا ، گراندیفلورا ، ترکیبی مشک ، ترکیبی روگوزا ، چای ترکیبی ، منظره (از جمله زمینه مخصوص زمین) یا درختچه ، مینیاتور ، مایع فلور و پلی پنتا. انجمن گل سرخ آمریکایی در حال حاضر ۳۷ کلاس گل سرخ را تشخیص می دهد.

یک باغ قدیمی قیمت گل رز روکش طلا. شاید این گل سرخ حتی تا قرن اول وجود داشته باشد !! احتمالاً آلباس تلاقی از Rosa canina و Rosa damascena است. آلباس شکوفه های معطر صورتی روشن تا سفید بر روی درختچه ای به صورت عمودی با شاخ و برگهای آبی-خاکستری-سبز دارد. آلباس می تواند تحمل کند که شرایط سایه دار بسیار سرد است. آنها یک بار در اواخر بهار / اوایل تابستان در حال شکوفه هستند.

آوستین: دیوید آستین ، پرورش دهنده گل رز انگلیسی ، اولین اثر خود را با نام "Constant Spry" در سال ۱۹۶۰ معرفی کرد و از آن زمان تاکنون مجموعه عظیمی از گلهای مدرن را با ظاهر و رایحه گونه های قدیمی اروپایی و مزیت اضافه شده از شکوفه های مکرر ایجاد کرده است. قیمت یک شاخه گل رز طلا سرخ های دیوید آستین اغلب به عنوان " قیمت دسته گل طلا سرخ انگلیسی" خوانده می شود ، با این حال ، من ترجیح می دهم آنها را "Austin Roses" بنامم ، زیرا بسیاری از هیبریدایزرهای دیگر نیز وجود دارند که از انگلیس نیز تگرگ می گیرند. این مجموعه به قدری بزرگ است که به زیر گروه ها تفکیک شده است

قیمت یک شاخه گل رز طلا

آیرشییر: یک باغ قدیمی دسته گل طلا عروس سرخ. احتمالاً از گونه های وحشی خرید گل رز طلا سرخ سرچشمه گرفته است ، arvasis Rosa سفید با این وجود استدلال هایی وجود دارد مبنی بر اینکه اصطلاح اصلی در اسکاتلند از یک بذر ناشناس مطرح شده است. شاخه گل رز طلایی سرخ و پرتحرک و سرخ (بدون شک به دلیل فرزندپروری بودن) ، آیرشیس می تواند به ارتفاعات ۲۰-۳۰ پا برسد و هزاران شکوفه پوشیده شود. یک بار شکوفه اواخر بهار / اوایل تابستان.

بانکسیا: Rosa bankiae ، که به عنوان "بانک بانک" نیز بومی چین نیز شناخته می شود ، گونه ای است که از جنس گل طلای ۲۴ عیار سرخ که بطور عملی بدون خار و تحمل گل های کوچک و بنفش معطر در درختچه های گسترده و گسترده ای وجود دارد ، اشاره کرد. چهار شکل Rosa bankiae وجود دارد که دو نوع تک گلبرگ و دو نوع دوبرابر (pom-pom مانند) وجود دارد. گفته می شود که انواع گل های دوبل به صورت اسپرت تک است. برای گل رز طلا مصنوعی سرخ های همه بانکی ها نیاز به اتاق زیادی برای رشد و ترجیح دادن اوضاع گرم تر (مانند دیوار سنگ تراشی جنوبی روبرو است.) ای کاش آب و هوای این گل رز طزلایی قیمت سرخ را داشتم زیرا من کاملاً عاشق Rosa bankia lutea هستم ، و این شاخ و برگ شاخ و برگ دارد. و شکوفه های کره زرد. گل سرخ بانکی یک بار از رشد سال گذشته شکوفا می شود.

BOURBON: یک باغ قدیمی گل رز طلایی پایه دار. نام این جزیره ها در جزیره La Réunion (که قبلاً با نام "ایل بوربون" شناخته می شد) در اقیانوس هند است ، این گلهای رز احتمالاً تلاقی از چین و داماسک است که در این جزیره در حال رشد بودند. گل رز طلایی کادویی بوربون معطر ، پر و کاملاً سایه دار از لکه های روشن تا قرمزهای صورتی تیره است. عصاها معمولاً طولانی و طاق هستند که احتمالاً از میراث داماشک به ارث رسیده اند (گرچه برخی از بوربون ها بوته ای هستند) و نامزدهای خوبی برای کوهنوردی یا آموزش به عنوان کوهنورد هستند. از میراث چین خود ، بوربون ها غالباً شکوفا می شوند. در تجربه من ، گلهای رز بوربون مستعد ابتلا به بیماریهای قارچی مانند بلغور سیاه و کپک هستند.

یک باغ قدیمی افزایش یافت. کوهنوردی ، با قوس های عصایی نیمه صاف و گل رز طلا ۲۴ عیار های شکوفه در اوایل تابستان. گلهای رز بورس احتمالاً از پوزولینای Rosa و Rosa chinensis گرفته شده اند و دارای شکوفه های قرمز و بنفش معطر هستند.

بوک: همانطور که در دکتر گریفیت باک ، هیبریدایزر که مأموریت خود را برای ایجاد خرید گل رز طلا ۲۴ عیار سرخ ساخته است که می تواند در یک زمستان خشن شمالی بدون هیچ گونه هیاهو و سر و صدایی زنده بماند. درختچه بوش مدرن "زیبایی بی اهمیت" تا به امروز موفق ترین گل رز او بوده است. همچنین یک گل رز "Earth Kind " است (به تصویر زیر مراجعه کنید.)

زیبایی بی خیال ۱ | Hedgerow Rose 'Carefree Beauty' Buck and Earth Kind افزایش یافت

CENTIFOLIA: یک باغ قدیمی گل رز. همانطور که از نام آن مشخص است ، گلهای رز Centifolia مملو از گلبرگ ها ، ۱۰۰ یا بیشتر است ، و به دلیل داشتن فرم شکوفایی کامل ، گرد و شکوفه ، اغلب به عنوان "گل کلم" شناخته می شوند. گلهای Centifolia در قرن هفدهم و نوزدهم توسط هیبریدایزرهای هلندی پرورش داده شد و موضوع نقاشان گل هلندی و فلاندی قرنهای ۱۸ و ۱۹ از جمله Redouté بود. شکوفه های Centifolia معطر هستند و در سایه های سفید تا صورتی ظاهر می شوند. شرایط رشد گرم و مرطوب ، دوست داشتنی و سرد ، این گل خرید رز طلایی بسیار بزرگ است و ممکن است نیاز به پشتیبانی داشته باشد. (شکوفه ها به طور قابل توجهی سنگین هستند و ممکن است روی ساقه ها فرو روند.) منشأ Centifolia فازی است اما احتمالاً از تلاقی های بین Rosa gallica ، Rosa moschata ، Rosa canina و Rosa damascena گرفته شده است ، اما هیچ کس قطعی نیست. Centifolia گلهای رز یک بار ، در اوایل تابستان ، شکوفا می شود و در صنعت عطر استفاده می شود. به طور خاص آنها در منطقه Grasse فرانسه ، پایتخت عطر جهان رشد کرده اند.

خرید گل رز طلا اصل

قیمت بلک افغان تقلبی اصل

خرید گل رز طلا ۲۴ عیار با قیمتی بی نظیر

خرید و فروش اینترنتی گل رز طلایی پایه دار

دنیای گل رز طلا ۲۴ عیار مناسب کادو دادن ۰۹۳۸۶۹۳۲۳۲۲

، ,گل ,رز ,های ,طلا ,سرخ ,گل رز ,رز طلا ,می شود ,گلهای رز ,می شوند ,بهار اوایل تابستان

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سماگستر پارسا فرکتال هنر نگین فیروزه ای گلبرگ یاس آموزش آنلاین ریاضی دریا رایانه حاج علی خلج salamaty وبلاگدهی بلاگ فام شاپی انلاین